ستار همدانی :

ساختار دفاعی استقلال مشكل دارد

ساختار دفاعی استقلال مشكل دارد به گزارش لوازم ورزشی هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه آبی پوشان در نیم فصل اول گل های بدی را دریافت نمودند، اظهار داشت: ساختار دفاعی استقلال همچنان مشکل دارد و باید هر چه سریعتر ترمیم شود.ستار همدانی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد نیم فصل اول لیگ عنوان کرد: فوتبال ما تحت تاثیر ویروس منحوس کرونا قرار گرفت. تماشاگران از آمدن به ورزشگاه محروم شدند و این صدمه بزرگی به فوتبال ما زد. سازمان لیگ با تمام این شرایط تلاشش را کرد تا بتواند بازی ها را در زمان مقرر انجام دهد و در مجموع این کار هم به خوبی صورت گرفت.
وی افزود: نیم فصل اول لیگ فوتبال، تیم ها شرایط نزدیک به هم داشتند، فاصله امتیازات تیم ها با یکدیگر کم بود و هر تیمی که شکست را پذیرا می شد، یا به پیروزی می رسید یا یکباره در جدول صعود و سقوط زیادی داشت اما در مجموع لیگ پر حاشیه ای را سپری کردیم. با عنایت به نزدیک بودن امتیازات، تیم ها همگی در دور برگشت به دنبال رسیدن به پیروزی هستند که خویش را برای قهرمانی آماده کنند.
همدانی با ابراز تأسف از پایین بودن تیم های ریشه دار و قدیمی در جدول لیگ اظهار داشت: متأسفانه تیم هایی مانند نساجی، ذوب آهن و ماشین سازی که از تیم های قدیمی و ریشه دار به حساب می آیند، به علت عدم مدیریت صحیح، این روزها می جنگند تا بتوانند در لیگ برتر باقی بمانند و این یک زنگ خطر برای فوتبال ما است اما شاید این زنگ خطر سبب شود تا باز هم شاهد حضور مدیران فوتبالی باشیم بلکه آنها بتوانند فوتبال ما را از این شرایط بد بیرون کنند.
وی در مورد وضعیت این روزهای استقلال اظهار داشت: من با این که همیشه از این تیم حمایت کرده ام، اما به ضعف های این تیم هم اشاره داشتم البته به جز مسائل فنی، اصلی ترین مشکل استقلال، بحث مدیریتی این تیم است. در این چند سال مدیرانی به استقلال آمدند که در حد و اندازه های این تیم نبودند و سبب شدند این تیم روز به روز بد و بدتر شود.
هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال اضافه کرد: کادر فنی استقلال تجربه کافی ندارد و نیاز است که یک مربی پخته و باتجربه به کادر فنی اضافه شود. آبی پوشان در خط هافبک علی کریمی را از دست داده اند و هنوز نتوانسته اند جایگزین خوب برایش پیدا کنند. مسئولین باشگاه باید هر چه زودتر فکری برای این مساله کنند تا مشکلاتی که در دور رفت برای استقلال به وجود آمد، در دور برگشت تکرار نشود.
همدانی، اصلی ترین ضعف استقلال را از لحاظ فنی این گونه بیان کرد و اظهار داشت: ساختار خط دفاعی استقلال، ضعف اصلی این تیم است. خط دفاع هنوز به یک هماهنگی کامل دست پیدا نکرده و اگر مقرر است باز هم مانند دور رفت گل های بدی را دریافت نکنیم، باید ساختار دفاعی این تیم توسط کادر فنی اصلاح گردد.
وی در مورد دیدار تیم فوتبال استقلال برابر مس رفسنجان اظهار داشت: مس تیمی است که در دور رفت عملکرد خوبی داشته، آنها یک تیم قابل احترام هستند و نتایجی هم که در دور رفت گرفته اند، نشانگر این مورد است اما اگر استقلال می خواهد از بحران های موجود بیرون بیاید و به شرایط آرمانی برگردد، نباید دست خالی از این دیدار بیرون آمده و به تهران برگردد.


منبع:

1399/12/11
14:51:44
0.0 / 5
970
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی