با وساطت پیشكسوتان اسكی رخ داد؛

رفع كدورت ملی پوش اسكی و سرمربی تیم ملی پس از دو سال

رفع كدورت ملی پوش اسكی و سرمربی تیم ملی پس از دو سال به گزارش لوازم ورزشی محمد کیادربندسری و باقر کلهر با وساطت تعدادی از پیشکسوتان این رشته با برگزاری جلسه ای به کدورت قدیمی خود خاتمه دادند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، بهمن ماه سال ۹۷ بود که برگزاری رقابتی انتخابی قبل از مسابقات قهرمانی جهان سوئد دردسر ساز شد و بحث تبانی و به اصطلاح «یواش اسکی کردن» برخی اسکی بازان باعث شد تا در غیاب محمد کیادربندسری، اسکی باز دیگری به مقام نخست برسد. این نتیجه باآنکه تاثیری در عدم اعزام کیادربندسری به مسابقات جهانی نداشت اما با اعتراض شدید این ورزشکار مواجه گردید.
کار تا جایی پیش رفت که کیادربندسری با انتشار نامه ای قید حضور در رقابتهای جهانی را زد و در تمرینات و اردوهای تیم ملی هم حضور نیافت.
حالا و بعد از دو فصل با وساطت برخی پیشکسوتان همچون حسن شمشکی، علیداد ساوه شمشکی و فیض اله بندعلی بین وی و باقر کلهر سرمربی تیم ملی جلسه ای برگزار شد و کدورت های سابق کنار گذاشته شد. در این نشست کیادربندسری خواسته های خود همچون بیمه، حقوق و تجهیزات اسکی که مورد نیاز ورزشکاری در سطح وی است را بیان نمود.
با این حساب میتوان محمد کیادربندسری را که قهرمان بلامنازع اسکی ایران است را بزودی باردیگر در ترکیب تیم ملی اسکی ایران دید.


منبع:

1399/12/20
11:29:12
0.0 / 5
1122
تگهای خبر: بیمه , تجهیزات , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی