نوسازی 7 زمین چمن محلی در جنوب شرق تهران

نوسازی 7 زمین چمن محلی در جنوب شرق تهران به گزارش لوازم ورزشی شهردار منطقه ۱۵ اظهار داشت: ۷ زمین چمن مصنوعی در چارچوب پروژه های توسعه محلی در ایام پایانی سال در منطقه ۱۵ نوسازی و تحویل شهروندان شد.


به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، موسی تیزرو- وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه ۱۵ با بیان این مطلب اظهار داشت: عملیات نوسازی ۷ زمین چمن مصنوعی در محله های منطقه ۱۵ به منظور توسعه فضاهای ورزشی و تفریحی، و در جهت تحقق شعار «تهران شهری برای همه» در ایام پایانی سال به اتمام رسید و در اختیار شهروندان قرار گرفت. وی افزود: زمین های چمن از مهم ترین مراکز ورزشی محله ها اند که طی سال های گذشته گرفتار فرسودگی شدید شدند و با درخواست شورایاران در پروژه های کوچک مقیاس بازسازی مجدد آنها تعریف شد.
شهردار منطقه افزود: عملیات زیرسازی و تعویض زمین چمن مصنوعی ۱ و ۲ در بوستان ولیعصر (عج)، گلزار، گلگشت، مبعث، فجر و خاور شهر در نواحی هفتگانه منطقه به اتمام رسید و همزمان با فرارسیدن بهار، تحویل شهروندان شد. شهردار منطقه در انتها با تکیه بر اینکه در پروژه های کوچک مقیاس بر رفع کم و کاستی های محله توجه شده تا ضمن جلب مشارکت شهروندان در تصمیم گیری ها و تقویت حس تعلق خاطر به محله، کیفیت زندگی ارتقا داده شود، اضافه کرد: مدیریت شهری به منظور ساماندهی عادلانه تر خدمات؛ به سطوح محله ای در شهر توجه داشته و سیاست اجرای پروژه های محله محور را در دستور کار قرار داده است.
براساس این گزارش، عملیات ترمیم زمین چمن مصنوعی آزادگان، نباتی، دارالقرآن و شاهد هم در دستورکار معاونت اجتماعی قرار دارد.


منبع:

1399/12/27
19:11:13
0.0 / 5
840
تگهای خبر: خدمات , كیفیت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی