برای سفر به هند؛

AFC پاسخ نگرانی پرسپولیس را داد

AFC پاسخ نگرانی پرسپولیس را داد لوازم ورزشی: کنفدراسیون فوتبال آسیا به نگرانی باشگاه پرسپولیس برای حضور در هند واکنش نشان داد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در امتداد افزایش اخبار و شایعات درباب شیب تند مبتلاشدن به ویروس کرونا به فاصله زمانی کوتاه پیش از سفر سرخپوشان ایران به شهر گوا هند، جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس بوسیله کمیته روابط بین الملل باشگاه، نگرانی خودرا بابت مراقبت های پزشکی و رعایت پروتکلهای بهداشتی در کشور میزبان گروه E به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام نمود.
ساعاتی پیش کنفدراسیون بوسیله فدراسیون فوتبال، پاسخ نامه پرسپولیس را داد. در قسمتی از این نامه آمده است: ما کاملاً متوجه نگرانی های پرسپولیس هستیم. لطفاً مستحضر باشید که امنیت و سلامت اعضای کاروان پرسپولیس، همیشه مهم ترین اصل و اولویت در کنفدراسیون فوتبال آسیا محسوب می شود.
در بخش دیگری از این نامه تاکید شده است: همکاری تنگاتنگی با فدراسیون میزبان (هند) داریم تا اطمینان حاصل نماییم همه موارد و آماده سازی های لازم در مدت برگزاری مسابقات رعایت می شود. چناچه پرسپولیس نیاز به هرگونه شفاف سازی یا اطلاعات بیشتر در این مورد دارد، لطفاً در رابطه با ما درنگ نکنید.
این نامه از طرف دپارتمان رویدادهای ورزشی کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال کشورمان و سپس به دفتر باشگاه پرسپولیس رسید تا قسمتی از نگرانی های باشگاه مرتفع شود.


منبع:

1400/01/13
15:51:07
5.0 / 5
958
تگهای خبر: باشگاه , پرسپولیس , پزشك , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی