یك بام و دو هوا در كمیته؛

كمیته ملی المپیك كاندیدا شدن مهدی هاشمی را تائید نكرد

كمیته ملی المپیك كاندیدا شدن مهدی هاشمی را تائید نكرد لوازم ورزشی: رئیس پیشین فدراسیون تیراندازی در حالی برای ثبت نام حضور در انتخابات كمیته ملی المپیك اقدام كرده كه نام وی در لیست كاندیداها نیست.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، ورود جدی كاندیداها به انتخابات كمیته ملی المپیك با سر و صدا همراه بود. در حالیكه طی سه روز گذشته هیچ ثبت نامی برای انتخابات این كمیته نشد، امروز رباب شهریان نسبت به نام نویسی اقدام نمود تا نخستین نفری باشد كه كاندیدای انتخابات آتی كمیته ملی المپیك شده است. شهریان برای پست نایب رئیسی كاندیدا شده است.
به جز شهریان، امروز سید مهدی هاشمی هم به محل كمیته ملی المپیك رفت تا جهت شركت در انتخابات پیش رو و تصدی پست ریاست نام نویسی كند اما كمیته ملی المپیك در جمع بندی نهایی و خبر تكمیلی از ثبت نام كاندیداهای امروز، هیچ اشاره ای به نام وی نكرده است! چراكه ظاهرا ثبت نام از وی را اصلا انجام نداده است.
به هر حال هاشمی از آنجائیكه عضو مجمع كمیته ملی المپیك نیست، نمی تواند كاندیدای انتخابات این كمیته شود این در شرایطی است كه است كه در رابطه با فدراسیون تیراندازی و ریاست این فدراسیون شائبه ها و صحبت های زیادی مطرح است.
بر اساس انتخابات ۲۰ تیرماه فدراسیون تیراندازی، علی دادگر ریاست این فدراسیون را بر عهده دارد. پیش از آن سید مهدی هاشمی عهده دار این مسئولیت بود اما به خاطر ابطال نتیجه انتخابات از سمت خود بركنار شد و اینگونه برگزاری انتخابات جدید در دستور كار وزارت ورزش قرار گرفت.
این درحالی است كه از نظر فدراسیون جهانی، سید مهدی هاشمی همچنان ریاست فدارسیون تیراندازی ایران را عهده دار است. دیوان عدالت اداری هم در نامه اخیر خود خواهان تعیین تكلیف در این زمینه شده بود.
در هر صورت هاشمی كه همچنان مدعی ریاست فدراسیون تیراندازی است امروز اقدامی بی نتیجه جهت شركت در انتخابات كمیته ملی المپیك داشت. این در شرایطی است كه كمیته ملی المپیك چندماه پیش در پاسخ به استعلام فدراسیون جهانی تیراندازی، اعلام نموده بودكه ریاست هاشمی را در فدراسیون ایران قبول دارد.

1396/10/05
19:35:15
5.0 / 5
5039
تگهای خبر: المپیك , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی