آخرین وضعیت قدوس در استرسوندس، سامان گران ترین خواهد شد؟

آخرین وضعیت قدوس در استرسوندس، سامان گران ترین خواهد شد؟ لوازم ورزشی آخرین وضعیت قدوس در استرسوندس، سامان گران ترین خواهد شد؟


روزنامه خبرورزشی نوشت: درخشش قدوس در لیگ اروپا سبب شد مشتریان زیادی داشته باشد. هر روز اخبار تازه ای درباره وضعیت این بازیكن به گوش می رسد ولی هنوز مسئولان استرسوندس اظهار نظر رسمی در این باره نكرده اند. قدوس همچنان در تعطیلات به سر می برد ولی آماده است تا به تیم جدیدی نقل مكان كند. سه باشگاه انگلیسی یعنی وولورهمپتون، پارك رنجرز و فولام خواستار این بازیكن هستند. او از باشگاه وردربرمن هم پیشنهاد دارد. گویا یك باشگاه اسپانیایی هم خواستار جذب سامان شده است. قیمت رضایتنامه این بازیكن حدود ۵۰میلیون كرون اعلام شده و به همین خاطر پروسه انتقال او به تأخیر افتاده است.
سامان قدوس درباره آخرین شرایطش می گوید: «مدیربرنامه هایم با مسئولان باشگاه استرسوندس در حال مذاكره است. اساساً یك تصمیم بسیار خوبی خواهیم گرفت. »
او درباره جدایی اش از استرسوندس توضیح می دهد: «قطعاً جدایی از این باشگاه برای من خیلی سخت است. نه بعنوان یك باشگاه كه بعنوان یك خانواده به استرسوندس نگاه می كنم. همه چیز در اینجا عالی است و تنها چیزی كه واقعاً من را اذیت می كند سرمای شدید می باشد. (خنده)»
قدوس ادامه می دهد: «قطعاً دوست دارم به باشگاهی بروم كه همین حس را آن جا هم داشته باشم. این برایم خیلی مهم است. در این تصمیم گیری حساسیت خواهم داشت. » نقل و انتقالات اروپا از امروز آغاز می گردد و ظرف هفته های آینده تكلیف این بازیكن مشخص می گردد. در صورتی كه این انتقال قطعی شود، سامان قدوس گران ترین بازیكن ایرانی خواهد شد چراكه رضایتنامه او نزدیك به ۲۵میلیارد تومان آب می خورد البته سردار آزمون هم پیش از این پیشنهادهای زیادی داشت ولی تمام آن ها را رد كرد. اگر وی در تابستان امسال به باشگاه دیگری می رفت، می توانست ركورد گران ترین بازیكن ایرانی را بشكند. وضعیت مبهم سامان قدوس
استرسوندس سوئد بزودی باید در لیگ اروپا مقابل آرسنال قرار گیرد و جدایی سه بازیكن كلیدی این تیم، تبدیل به بزرگترین نگرانی هواداران باشگاه شده است. سامان قدوس، كن سما و سوتیریس بازیكن یونانی تیم در آستانه جدایی از باشگاه هستند. جدایی این سه بازیكن كلیدی برای هواداران استرسوندس بسیار نگران كننده است بنابراین در تلاش هستند تا نائو سونكو را از تیم آاك یونان، باشگاه جدید مسعود شجاعی جذب كنند. نائو سابقه بازی در تیم های پایه سوئد را هم دارد. بدین ترتیب وضعیت سامان هم فعلاً مبهم است. كیندبرگ مدیرعامل استرسوندس هنوز پاسخی درباره وضعیت سامان نداده است. 43503

1396/10/09
00:07:50
5.0 / 5
5298
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی