سرمربی تیم فوتبال تراكتور:

هدف ما در تراکتور قهرمانی لیگ برتر است

هدف ما در تراکتور قهرمانی لیگ برتر است به گزارش لوازم ورزشی سرمربی تیم فوتبال تراکتور اظهار داشت: هدف ما در تراکتور قهرمانی لیگ برتر است و برای این مهم برنامه ریزی می نماییم.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، فراز کمالوند ظهر امروز یک شنبه در نشست خبری خود در تبریز بعداز برگزاری مراسم معارفه بعنوان سرمربی جدید تراکتور اظهار داشت: تراکتور قسمتی از وجود من است و با این تیم یا قهرمان لیگ برتر می شوم و یا از دنیای سرمربی گری خداحافظی می کنم.
وی درباب وضعیت نقل و انتقالاتی تراکتور اظهار داشت: پنجره های باشگاه طبق وعده مدیران تراکتور باز می شوند و هزینه های زیادی بابت شکایت بازیکنان لازم است پرداخت نماییم.
کمالوند افزود: حدود ۱۳ میلیارد تومان به دلار امروز هزینه قرارداد استوکس است که مالک باشگاه قول داده تا با پرداخت بدهی ها پنجره های نقل و انتقالاتی باشگاه باز شود.
سرمربی جدید تراکتور سپس با اشاره به این که تا ۱۰ روز دیگر تمرینات تیم شروع می شود، افزود: مشکلاتی در تیم می دیدم که احساس کردم می توانم به تیم تراکتور کمک کنم. تراکتور قسمتی از وجود من است و برای موفقیت این تیم تمام تلاشم را می کنم.
کمالوند با اعلان اینکه به دنبال ستاره های گرانقیمت نیستم، اظهار داشت: من مخالف جذب ستاره نیستم اما باید کارها هدفمند باشد، من مهدی کیانی و محمد ابراهیمی را با ۶۰ و ۷۰ میلیون به تراکتور آوردم که یک دهه برای تراکتور بازی کردند.
سرمربی جدید تراکتور با تاکید بر این که برای نخستین بار من استقلال را با تراکتور در تهران بردم، اظهار داشت: می گویند تراکتور مربی بزرگی می خواهد، من مربی بزرگی نیستم اما مربی بزرگی را در کنارم خواهم آورد. نخستین برد تراکتور برابر پرسپولیس پس از ۱۵ سال با حضور بنده در تراکتور رقم خورد.
کمالوند سپس درباب هدفش در تراکتور اظهار داشت: قول قهرمانی تیم تراکتور در لیگ برتر را در دو سال آینده می دهم. شرایط سختی داریم و نیاز به حمایت پرشورها است. مطالبات تماشاگران تراکتور هم تغییر یافته و اگر قبلاً مدعی شدن تراکتور هدف بود، امروز قهرمان شدن تراکتور مدعی هدف است.
وی اضافه کرد: برای موفقیت باید یک مربی با دانش خارجی جذب نماییم. فوتبال کشتی نیست و یک ورزش وارداتی است و نیاز داریم یک مربی خوبی خارجی داریم که تا آخر هفته رسانه ای می نماییم.
کمالوند درباب دستیاران داخلی نیز اظهار داشت: با هیچ کسی هنوز به توافق نرسیدیم و تمامی اسامی اعلام شده کذب است و تنها باتوجه به عملکرد خوب مربی دروازه بانان، از مدیرعامل باشگاه خواستم که قرارداد وی را تمدید کند.


منبع:

1400/05/10
15:54:01
5.0 / 5
164
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی