ملی پوش اسبق تیم ملی والیبال:

ولاسکو در میان بازیکنان ایجاد انگیزه می کرد

ولاسکو در میان بازیکنان ایجاد انگیزه می کرد به گزارش لوازم ورزشی رضا صفایی با تکیه بر این که فضای رقابتی در میان بازیکنان والیبال از بین رفته است اظهار داشت: ولاسکو بین بازیکنان ایجاد انگیزه می کرد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، تیم ملی والیبال ایران در بازی های المپیک توکیو نتوانست نتیجه قابل قبولی به دست آورد و با شکست مقابل تیم ژاپن، حریف دیرینه آسیایی خود از مرحله گروهی رقابت ها حذف شد. برخی اعتقاد دارند که از بین رفتن فضای رقابتی بین بازیکنان در سالهای اخیر و استفاده از ترکیب مشخص در بدنه تیم ملی، یکی از علل افت والیبال ایران بود.
خولیو ولاسکو مربی نام آشنا که خاطرات خوبی بر ذهن مردم ایران بر جای گذاشت، در سالهای حضورش در تیم ملی با ایجاد فضای رقابتی، حاشیه امنیتی برای هیچ یک از بازیکنان باقی نگذاشت تا همه شانس حضور پیراهن تیم ملی را داشته و در نتیجه شاهد نتایج خوب باشند.
رضا صفایی ملی پوش اسبق تیم ملی والیبال که در دوران ولاسکو به تیم ملی دعوت شد، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: متأسفانه تیم ملی والیبال در بازی های المپیک توکیو نتوانست نتایج خوبی به دست آورد. چند بازیکن جوان در این زمان رونمایی شدند؛ امیدوارم در سالهای آینده با برنامه و حساب شده تر به تیم ملی کمک نماییم تا نتایج خوب گذشته تکرار شود و مسیر پیشرفت داشته باشیم.
وی ضمن اشاره به حضور ولاسکو در ایران اظهار داشت: خاطره ای که همیشه برای من جالب و عامل انگیزه بود، نوع رفتار ولاسکو با بازیکنان بود. سال ۹۰ در اردوی جوانان حضور داشتم اما ولاسکو مرا به اردوی بزرگسالان دعوت کرد. لخته خونی در دستم بوجود آمد و مجبور شدم تحت عمل جراحی قرار گیرم اما به خوبی به یاد دارم بعد از انجام عمل، زمانی که برای تماشای تمرینات به اردو رفته بودم، ولاسکو در کنارم آمد و با من صحبت کرد.
ملی پوش اسبق والیبال ایران تاکید کرد: ولاسکو طوری با من صحبت کرد و انگیزه داد که دوست داشتم همان موقع با شرایطی که دستم را تازه عمل کرده بودم، تمرین را آغاز کنم. در آن دوران دو تیم قدرتمند داشتیم و هیچ بازیکنی در حاشیه امنیت وجود نداشت. همه بازیکنان چه باتجربه ها و چه جوانان برای پوشیدن پیراهن تیم ملی با یکدیگر رقابت داشتند.
صفایی اضافه کرد: انگیزه خوبی در میان بازیکنان وجود داشت اما در سالهای اخیر به جرأت می توانم بگویم بازیکنان لیگ برتری هیچ انگیزه ای برای حضور در تیم ملی نداشتند چون که تعداد محدود و مشخصی در ترکیب تیم ملی حاضر بودند. به هر حال برای تیم ملی در ادامه آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم والیبال ایران باردیگر به روزهای اوج خود بازگردد.
وی در انتها درباره آغاز تمرینات تیم پیکان هم اظهار داشت: از روز شنبه تمرینات تیم آغاز شد، پیکان یکی از پرافتخار ترین تیم های آسیا به حساب می آید ولی در چند اخیر نتایج خوبی کسب نکرد. هدف باشگاه سال جاری این است با جذب بازیکنان و کادرفنی خوب نتایج در خور شان پیکان به دست آوردند. همه بازیکنان با تجربه و با انگیزه هستند، امیدوارم به اهدافمان برسیم.


منبع:

1400/05/15
12:57:52
5.0 / 5
278
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی