در بازدید از اردوی تیم ملی وزنه برداری؛

سجادی: باید کمبودها را جبران و امکانات را برای ورزش فراهم نماییم

سجادی: باید کمبودها را جبران و امکانات را برای ورزش فراهم نماییم به گزارش لوازم ورزشی وزیر ورزش و جوانان اشاره کرد: وظیفه داریم برای اعتلای نام ایران در میادین بزرگ ورزشی با تلاش مضاعف همه امکانات را برای قهرمانانمان مهیا کرده و کمبودها را مرتفع نماییم.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، سیدحمید سجادی در جریان بازدید از اردوی تیم ملی وزنه برداری گفت: خوشحالم که در جمع ملی پوشان حضور دارم و در نخستین روز از شروع اردوی آماده سازی برای همه ملی پوشان آرزوی موفقیت می کنم.
وی با تاکید بر این که باید برای اعتلای نام ایران در میادین بزرگ ورزشی تمامی امکانات را برای قهرمانانمان مهیا نماییم، اضافه کرد: وظیفه داریم، آنچه را که برای بهبود وضعیت آماده سازی ملی پوشان وزنه برداری نیاز است، مهیا نماییم. مدیران ورزش نیز می بایست کمبودهایی که برای رشته های مختلف است را مرتفع کنند.
سجادی این نکته را مورد توجه قرار داد که برای رفع نقصها ورزش کشور در راه توسعه پایدار نیاز به یک کار سنگین مدیریتی است که باید همگی آماده یک تلاش مضاعف شویم.
وی اضافه کرد: این میراثی که به دست ما رسیده، باید به بهترین شکل مدیریت شود. بدین سان باید کمبودها را جبران نماییم و نیازهای فنی و امکاناتی را برای ملی پوشان تهیه نماییم.
وزیر ورزش و جوانان اشاره کرد: خود من نیز این مسیر قهرمانی را طی کردم و با مشکلات ورزش آشنا هستم. هم اکنون که در وزارت ورزش و جوانان حضور دارم و اهتمام می کنم که نیازهای ورزشکاران برقرار شود.
وی اظهار داشت: آینده موفقی را برای تک تک ملی پوشان وزنه برداری متصور هستیم. انتظار داریم قهرمانان از همه ابعاد برای شخصیت خودشان احترام قائل باشند و در زمان ورزش حرفه ای عمل کنند. امیدوار هستم این فرهنگ به همه ورزشکاران ما القا شود که زندگی حرفه ای را در پیش بگیرند.


منبع:

1400/06/18
10:16:10
5.0 / 5
218
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , قهرمانی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی