روایتی جدید از روز تلخ جدایی لیونل مسی از بارسلونا

روایتی جدید از روز تلخ جدایی لیونل مسی از بارسلونا به گزارش لوازم ورزشی ورزش سه نوشت: سرخیو آگوئرو، ستاره جدید و آرژانتینی بارسلونا روایتی از روز جدایی لیونل مسی از این تیم داشته است.به نظر می رسید یکی از علل انتقال سرخیو آگوئرو به بارسلونا راضی شدن لیونل مسی به ماندن در این تیم است، اما در نهایت ستاره آرژانتینی از بارسا جدا شده و راهی پاری سن ژرمن شد. حالا سرخیو آگوئرو مصاحبه ای با نشریه ال پایس انجام داده و در مورد لیونل مسی، انتقال به بارسلونا، رابطه با پپ گواردیولا، دوران کودکی خود و فوت مارادونا صحبت کرده است.

امضای قرارداد با بارسلونا: "صادقانه پشیمان نیستم. کدام بازیکنی علاقه ندارد در این تیم بازی کند؟ چه شرایط بارسلونا خوب باشد و چه بد، من به شما می گویم که اغلب بازیکنان دوست دارند این پیراهن را بپوشند. البته من با ذهنیت بازی در کنار لئو مسی و تشکیل تیم خوب راهی اینجا شدم. وقتی مدیران بارسلونا با من تماس گرفتند دستمزد برایم اهمیتی نداشت. به خودم گفتم در شرایط خوبی قرار گرفته و تا آنجایی که امکان دارد به مسی و تیم کمک خواهم کرد."
خداحافظی لیونل مسی از بارسلونا: "لحظه ای شوک آور بود و حال او هم خیلی بد بود. من هم وقتی متوجه این خبر شدم باورم نمی شد. آن شنبه به ملاقات مسی در خانه اش رفتم. با عنایت به شخصیتی که دارم، تلاش کردم کاری کنم مسی فراموش کند که چه اتفاقی افتاده است. متوجه شدم حال مسی خوب نیست و تلاش می کردم حواس او را پرت کنم. همه تلاشم این بود که در مورد تفریحات مشترک و مسائل دیگر با لیونل مسی صحبت کنم."

رابطه با پپ: "من هیچگاه با گواردیولا مشکلی نداشته و هیچگاه با او درگیر نشدم. در اوایل دوران حضور گواردیولا و با عنایت به عدم شناخت متقابل، مدتی برای درک همدیگر زمان لازم بود. سه سال قبل فوق العاده بود و حرف بیشتری برای گفتن وجود ندارد.
پپ گواردیولا از آن دسته مربیانی بوده که از شما انتظار زیادی داشته و خواستار بهترین عملکرد از جانب هر بازیکن است. او به نام بازیکن اهمیتی نمی دهد، مگر اینکه نامش لیونل مسی باشد. من همیشه قبول کردم که چه موقع من باید بازی کنم و چه زمانی نه. گابریل ژسوس بمحض ورود به منچسترسیتی در ترکیب ثابت قرار گرفت و من هم اعتراضی نداشتم."

آخرین سفر به ویلا، محله قدیمی در آرژانتین: "من ۱۶ ساله بودم. وقتی از یکی از بچه هایی که با آنها دوست بودم سراغ بقیه را گرفتم متوجه شدم یکی مرده، دیگری زندانی و دیگری تحت تعقیب پلیس بود، آنهم بچه های ۱۵ ساله. من هنوز با بعضی از آنها ارتباط دارم و ما پس از ۲۰ سال هنوز به دوستی خود ادامه می دهیم."
عدم کسب توپ طلا: "همیشه با خودم فکر می کردم چه چیزی برای فتح این جایزه کم دارم. یک مرتبه از لیونل مسی در این مورد سوال کردم و وی خاطرنشان کرد باید فاتح لیگ قهرمانان شوی که دیدم درست می گوید."
مرگ مارادونا: "هنگام شنیدن این خبر احساس بسیار بدی داشتم. وقتی خبر را شنیدم مانند دفعات قبلی فک می کردم دروغ است. اما از وقتی دیدم شایعه پررنگ تر شده از شخصی نزدیک تر پرسیدم و پاسخ او مثبت بود."
۲۵۷ ۲۵۱منبع:

1400/07/23
09:16:54
5.0 / 5
232
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی