در گزارش لوازم ورزشی عنوان شد

بهانه های دربی از شیوه تیمی جلوتر افتاد

بهانه های دربی از شیوه تیمی جلوتر افتاد به گزارش لوازم ورزشی مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملکرد استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: کیفیت مطلوبی را از هر دو تیم در دربی شاهد نبودیم اما بهانه ها و حاشیه ها بیشتر از همیشه بود.ناصر ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تساوی بدون گل استقلال و پرسپولیس در دربی ۹۷ پایتخت اظهار داشت: متأسفانه کیفیت فنی مطلوبی را از دو تیم شاهد نبودیم. تعداد پاس های تأثیرگذار در زمین مسابقه کم بود. نحوه ارسال توپ به خط حمله در هر دو تیم ایراد داشت. این مساله نشان دهنده ضعف خط میانی است.
مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: یکی از بی محتواترین و بی برنامه ترین بازی های استقلال و پرسپولیس را تماشا کردیم. هیچ یک از دو تیم برنامه ای نداشتند. مشخص هم بود که از این تساوی خوشحال هستند. حاشیه های بازی بیشتر از تأثیرات فنی اش بود.
ابراهیمی درباره تأثیر دعواهای لفظی مصطفی آجورلو و مجید صدری مدیران دو باشگاه در دربی، اضافه کرد: دعواهای مدیریتی به این دیدار حساسیت بیهوده داده بود. این که حساسیت در این بازی فوق العاده است شکی نیست اما دلیلی نمی گردد هیچ برنامه ای وجود نداشته باشد. تعجب می کنم چرا مدیران دو تیم بجای از بین بردن فضای منفی، خودشان هم مجذوب فضای مزخرف مجازی شدند. از آقایان سیاسی بعید است حرف از دخالت سیاست در قهرمانی های پرسپولیس بزنند. مگر می شود موفقیت های کسی را نادیده گرفت و گفت فقط نفوذهای سیاسی جام آورده است؟ خود این آقا هم سیاست مدار است و برای خودش هم زدن چنین حرف هایی برای فوتبال ایران بد است!

دربی ۹۷
وی با اشاره به آمار صفر شوت به سمت دروازه، اشاره کرد: مهاجمان دو تیم کاملاً ابتدایی بازی کردند. فقط دوست داشتند با داور بحث کنند و انگار برایشان مهم بود دوربین تلویزیون آنها را نشان میدهد.
سرمربی پیشین پرسپولیس درباره رفتار نیمکت نشینان استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: من پنجاه سال مربی بودم و بسیار کم کارت گرفتم اما نمی دانم چرا مربیان استقلال و پرسپولیس دوست داشتند هیاهوی بیشتری نسبت به بازیکن داشته باشند.
او افزود: رفتار اعضای دو تیم غیر حرفه ای بود. متأسفانه از ابعاد فنی و اخلاقی هیچ چیزی ندیدیم.
ابراهیمی در آخر اشاره کرد: فوتبال غیر حرفه ای داریم و رقابت بین تیم های بدون تاکتیک است. قهرمانی هم بین خودشان است و برای موفقیت در بازی های بین المللی واقعاً نیاز به کار اساسی داریم. واقعاً هیچکدام از بازیکنان روز گذشته در حد تیم ملی نبودند. وحید امیری که همیشه حرفه ای بود هم در بازی روز گذشته هیچ کاری نکرد.منبع:

1400/09/14
12:23:44
5.0 / 5
236
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی