معاون وزیر ورزش و جوانان:

بولینگ و بیلیارد ورزش خانوادگی هستند و نباید مشکل برایشان ساخت

بولینگ و بیلیارد ورزش خانوادگی هستند و نباید مشکل برایشان ساخت به گزارش لوازم ورزشی سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وعده پیگیری و پشتیبانی از رشته های خانوادگی بولینگ و بیلیارد را داد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر و به نقل ازروابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، سید محمد پولادگر بعد از عرضه گزارشات و شنیدن صحبت های اعضای مجمع اظهار داشت: اگر رشته هایی مانند بولینگ و بیلیارد که همچون ورزش های خانوادگی محسوب می شوند، استفتا لازم جهت فعالیت را دارا باشند از نظر ما منعی برای فعالیت ندارند. شاید در زمینه بیلیارد کمی در گذشته اشکالاتی وجود داشته است اما می دانیم که این رشته ها در حقیقت بسیار مفرح و قابل گسترش در بین خانواده ها می باشند و نباید در راه آنها سنگ اندازی شود. این رشته ها می توانند بنیان خانواده ها را مستحکم سازند.
وی در ادامه اضافه کرد: باید از رشته هایی مانند بولینگ استقبال نماییم که می توانند ظرفیتی ایجاد کنند که خانواده ها به جای استفاده مداوم از گوشیهای همراه و همینطور فضای مجازی در کنار هم به ورزش بپردازند؛ چنین فضایی در رشته بولینگ بیشتر و در بیلیارد کمتر وجود دارد.
اینکه گفته شده نباید خانواده ها در کنار هم در سالن بولینگ بازی کنند ایرادی است که ما به دنبال حل آن خواهیم بود.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در ادامه سخنان خود مطرح کرد: سالهای ابتدایی ریاست هاشم اسکندری در این فدراسیون از او خواسته شد که از نیروی انتظامی استعلام بگیرد که آیا جرمی به واسطه گسترش بیلیارد ایجاد می شود یا خیر که نتیجه و گزارش نیروی انتظامی تأیید کرد که این رشته ها از بزهکاری جامعه کم می کنند و این سخن ما نیست و رجوع دیگری این نکته را تأیید کرده اند.
وی تصریح کرد: این که سناریو نویس سریالی بخواهد رشته ورزشی، مانند بیلیارد را ناموجه جلوه دهد ایراد از سازندگان آن سریال و باشگاه مربوطه است و نباید رشته ای را به نا حق محکوم نمود و از سازندگان چنین فیلم و سریال هایی می خواهیم که پایبند به اصول باشند. او در انتها تصریح کرد: اعتقاد دارم که رشته شما نسبت به خیلی از رشته های ورزشی امتیازاتی دارد، همچون بخش خصوصی سرمایه گذاری مناسبی داشته است. قطعا این مجموعه یک فدراسیون ویژه و خاص است که با یک همت عالی و مدیریت مدبرانه و با کمترین بودجه یک الگو در ورزش ایران بشمار می رود و لازم است از این فدراسیون پرکار تقدیر ویژه داشته باشیم.

1401/05/12
23:07:00
5.0 / 5
88
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی