با استقبال از نكونام و برانكو؛

پیشنهاد پیشکسوت ایران برای تیم ملی

پیشنهاد پیشکسوت ایران برای تیم ملی به گزارش لوازم ورزشی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: برای تیم ملی باید یک سرمربی جدید انتخاب بشود و تا چهار سال آینده در تیم بماند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، بهنام ابوالقاسم پور پیشکسوت فوتبال ایران و بازیکن سابق تیم ملی در مورد عملکرد ایران در جام جهانی قطر و آینده تیم ملی اظهار داشت: به نظرم کارلوس کی روش تکراری شده است. اگر آدمی را که بیش از اندازه ببینی خسته می شوی. کی روش در پنج تورنمنت سرمربی ما بوده و جامی را نیاورده است. کسانی هم که با او کار کرده اند خسته هستند. باید یک نیروی جوان بیاید.
ابوالقاسم پور از نکونام، گل محمدی و قلعه نویی بعنوان مربیان مناسب داخلی برای تیم ملی نام برد و اضافه کرد: اگر تلفیقی از مربیان جوان و باتجربه بگذارند می توانیم در آینده موفق باشیم.
وی در مورد ارزیابی اش از حضور برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی به جای کی روش تصریح کرد: بله ایشان هم می تواند. باید یکی باشد که این بچه های جوان را جذب نماید و از آنها بازی بگیرد.
پیشکسوت فوتبال ایران پیشنهاد کرد کی روش در کنار تیم ملی بماند اما نه بعنوان سرمربی. ابوالقاسم پور اظهار داشت: می توانند کی روش را بعنوان مدیر فنی تیم ملی بگذارند. یک نفر را بگذارند کنارش تا تجربه اش را به مربی ما منتقل کند. از کنار کی روش مربی ای جز نکونام بیرون نیامد.
وی اضافه کرد: مارکار آقاجانیان آن گوشه ها قایم می شود و جلو نمی آید. او بچه خوب و محجوبی است. به نظرم کی روش بعنوان یک مدیر فنی خوب می تواند کمک نماید. شخصیت بین المللی او خوب است.
کارشناس فوتبال ایران تصریح کرد: مربی عربستان مگر مربی بدی است؟ او آرژانتین را هم برد. به نظرم از همین جام ملت های آسیا یک مربی را در تیم بگذارند تا چهار سال باشد و استعدادهای خوبی برایمان پیدا کند.


منبع:

1401/09/11
13:28:02
5.0 / 5
286
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی