جواد نكونام:

تمسخر پرسپولیس به جای تشكر بود، برنامه هایم را در زمین می بینید

تمسخر پرسپولیس به جای تشكر بود، برنامه هایم را در زمین می بینید لوازم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با اشاره به اینكه در تمام دنیا كوشش برای گرفتن اطلاعات از تیم مقابل رخ می دهد، اظهار داشت: خط هافبك و خط حمله پرسپولیس نقطه قوت این تیم است.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، جواد نكونام در نشست خبری قبل از بازی فردا چهارشنبه پرسپولیس و نساجی مازندران در جمع خبرنگاران حاضر در سالن كنفرانس سازمان لیگ اظهار داشت: خوشحالیم كه جلوی پرسپولیس بازی می نماییم. پس از سالها دوری از لیگ برتر، آرزویی است برای هواداران نساجی و مردم مازندران. امیدوارم كه این مسابقه با نتیجه برای ما همراه باشد.
وی درباره حضور جاسوس پرسپولیس در تمرین نساجی و طعنه باشگاه پرسپولیس به اعتراض باشگاه نساجی، اظهار داشت: در این مورد بحثی نداریم. آمدند سر تمرین ما را نگاه كنند. ما هم توانستیم این فرد را بیرون نماییم. با این مسائل غریبه نیستم و حتی اعتراضی در مصاحبه هایم نداشتم. در تمام دنیا این اتفاقات می افتد. هر تیمی حق دارد از تیم مقابل اطلاعات بگیرد. شما نگاه كنید تیم ملی انگلیس در جام جهانی اقداماتی انجام می دهد تا كسی از تمریناتش تصویربرداری نكند.
سرمربی نساجی افزود: این اتفاق برای من چیز جدیدی نیست. اینكه ما را تمسخر كردند هم به جای گفتن «دست شما درد نكند» است كه با تغییر زمان این مسابقه با درخواست پرسپولیس موافقت كردیم. نمی خواهیم پرسپولیس مقابل تیم های دیگر لطمه بخورد.
نكونام درباره اینكه آیا برانكو در زمان سرمربیگری اش در تیم ملی هم چنین كاری كرده بود؟ اظهار داشت: من آن موقع بازیكن بودم. اگر هم این كار را كرده است، مربی حرفه ای بوده است. هیچ ایرادی هم نیست.
سرمربی نساجی درباره اشتباهات داوری ضد تیمش در لیگ برتر اظهار داشت: بیشترین ضرر را از این ناحیه در لیگ برتر تیم نساجی داشته است بویژه در بازی با تراكتورسازی. به سلامت تمام داوران اطمینان داریم و می دانیم داوران انسان هایی هستند كه اشتباهاتشان سهوی است. من مشكلی با این مورد ندارم كه داور هفته قبل چه كار كرده است. مطمئنم آقای كرمانشاهی داور خوبی است.
نكونام درباره دیدار با پرسپولیسی كه دو هفته نتیجه مطلوب نگرفته است و برنامه اش برای این بازی اظهار داشت: پرسپولیس همیشه پرسپولیس است. با یك یا دو بازی این تیم را قضاوت نمی كنم. پرسپولیس همیشه بزرگ بوده و خواهد بود. فردا می بینید كه به چه شكلی بازی می نماییم.
وی درباره برنامه اش برای خط هافبك پرسپولیس اظهار داشت: نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را می شناسیم. خط هافبك پرسپولیس و خط حمله این تیم از نقاط قوتشان است. می دانیم كار سختی داریم. مهمتر اینكه جلوی هواداران پرسپولیس بازی می نماییم و این شرایط را به سمت پرسپولیس می چرخاند. ما هم می خواهیم خودمان را ثابت نماییم، اینكه با بودن هوادارانی كه فردا در ورزشگاه حضور دارند، لیگ برتر بدون نساجی یك چیز كم داشته است.
نكونام درباره سهمیه باقی مانده نساجی برای جذب بازیكن آزاد و اینكه بازیكن خارجی مدنظر دارد یا داخلی، اظهار داشت: بازیكن خارجی را یا باید فیلم بازی اش را ببینم یا باید بیاید تست بدهد. بازیكنانی كه مورد تاییدم نبودند، عملكردشان پایین تر از حد انتظار بود. اگر بازیكن آزاد وجود داشته باشد كه بتواند به ما كمك نماید، بطور قطع او را جذب می نماییم.
وی در مورد اینكه آیا نساجی مقابل پرسپولیس بسته بازی می كند؟ اظهار نمود: فردا برنامه هایمان را در زمین پیاده می نماییم. درست نیست بگویم فردا مقرر است چه كار نماییم. پس از سالها بازگشت به لیگ برتر مقرر است مقابل پرسپولیس بازی نماییم. ان شاءالله بازی خوبی انجام بدهیم و نتیجه هم بگیریم. هر تیمی بازی با هر روشی را باید بلد باشد. این مورد چندان اهمیتی ندارد كه بخواهند بقیه چه نقدی كنند. مهم این است كه طبق نظم كاری پیش برویم و به خواسته های خود برسیم. هم دفاع كردن را باید بلد باشیم و هم اینكه چگونه حمله نماییم. فلسفه من در تیم هایی كه مربیگری می كنم تغییر نمی كند.
سرمربی نساجی بار دیگر درباره حضور آنالیزور پرسپولیس در تمرین این تیم صحبت كرد و اظهار داشت: گفتم كه مهم نیست از تیمم جاسوسی شود. من باید فضای تمریناتم را باز بگذارم و هر تیمی هرگونه آنالیزی خواست از تمرینات ما داشته باشد.
نكونام درباره مطالباتش از باشگاه استقلال هم تصریح كرد: با من تماس گرفته اند ولی هنوز پرداختی صورت نگرفته است.
سرمربی نساجی در انتها درباره حضور هواداران این تیم در بازی با پرسپولیس اظهار داشت: هواداران همواره تیم را تشویق كرده اند و تشویق شده اند و نه تنبیه. خوشحالم در چنین فضایی كار می كنم. من و بازیكنانم به داشتن این هواداران كه ما را در هیچ شهری تنها نمی گذارند، افتخار می نماییم. مطمئنم آنها فردا هم به ورزشگاه می آیند.

1397/06/20
15:59:13
5.0 / 5
4329
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی