از حق قانونی استفاده كرده؛

شاهرخ شهنازی: ادامه ریاست تاج در فوتبال موقتی نیست

شاهرخ شهنازی: ادامه ریاست تاج در فوتبال موقتی نیست لوازم ورزشی: دبیر كل كمیته ملی المپیك با تاكید بر اینكه مهدی تاج با استفاده از ماده ۶۰ ایثارگری برای ادامه مدیریت در فوتبال استفاده كرد، اظهار داشت: ماندن وی در این فدراسیون موقتی نیست.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، شاهرخ شهنازی در مورد اینكه موافقت برای ادامه ریاست تاج برای رهایی از خطر تعلیق فوتبال ایران بود، اظهار داشت: خودم به این مسئله ورود نكردم صالحی امیری هم همین طور؛ اما باید صیانت نماییم تا فوتبال صدمه نبیند و مشكلی برای فوتبال ایران در این مقطع رخ ندهد.
وی افزود: مذاكراتی انجام شد تا تاج برپایه ماده ۶۰ ایثارگری به فعالیتش ادامه دهد. تكلیف مابقی افراد در مجمع عمومی فوتبال مطرح شود.
دبیر كل كمیته ملی المپیك در پاسخ به این پرسش كه «آیا حضور مهدی تاج موقتی است؟»، خاطرنشان كرد: چنین بحثی نیست.تاج به لحاظ مقرراتی و با استفاده از ماده قانونی به فعالیتش ادامه می دهد و محدودیت زمانی آن به مجمع خودشان بستگی دارد.
وی در مورد اینكه توافق شده تاج بماند خاطرنشان كرد: نمی توان نام این كار را توافق گذاشت. تاج از حق قانونی خود بهره برده است.
شهنازی در مورد مشخص شدن تكلیف هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم اظهار داشت: در مجمع فوتبال در مورد هیات رییسه تصمیم گیری می گردد. امیدوارم با اجرای قانون منع به كار گیری بازنشسته ها اجازه دهیم جوان ها هم روی كار بیایند. امیدوارم مسئله در داخل مجمع حل شود تا فیفا هم حساس نشود.

1397/09/19
14:58:49
5.0 / 5
4735
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی