استفاده از بهترین ظرفیت‎ها؛

رامین طباطبایی: تالار آزادی مطابق با استانداردهای فیبا بازسازی شد

رامین طباطبایی: تالار آزادی مطابق با استانداردهای فیبا بازسازی شد لوازم ورزشی: رئیس فدراسیون بسكتبال با اشاره به بازسازی تالار آزادی اظهار داشت: این اقدام برمبنای استاندارهای فدراسیون جهانی انجام شد و خوشبختانه تاییدیه ناظر فیبا را هم گرفت.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، رامین طباطبایی در حاشیه تمرینات امروز چهارشنبه تیم ملی بسكتبال اظهار داشت: ما در پنجره پایانی انتخابی جام جهانی میزبان ژاپن و استرالیا هستیم بدین سبب طی هفته های گذشته بوسیله رسانه ها كوشیدیم تا عموم مردم و تماشاگران را در جریان قرار دهیم تا برای تماشای بازی و تشویق تیم ملی به سالن بیایند.
وی در مورد شرایط تالار بسكتبال آزادی و مهیا شدن برای میزبانی از ژاپن و استرالیا اشاره كرد: تالار آزادی یك سالن قدیمی است و طبیعتاً به بازسازی نیاز داشت. این اقدام را بر طبق استانداردهای فیبا انجام دادیم. خوشبختانه ناظر فدراسیون جهانی روز گذشته در بازدید از تالار آزادی وضعیت این سالن را تأیید كرد. بدین سبب مشكلی از این حیث نداریم. در كل تمام شرایط برای میزبانی مورد تأیید فیبا حتی از نظر پخش مستقیم بازی و نشست خبری مهیا شده است.
رئیس فدراسیون بسكتبال با ابراز امیدواری از اینكه این فدراسیون در آینده میزبانی های بهتری داشته باشد، اشاره كرد: برنامه فدراسیون جهانی برای مسابقات از ماه ها پیش مشخص بود و بر همین مبنا تكلیف همه كشورها و تیم ها هم به صورتی معلوم بود. بر این اساس خیلی خوب و دقیق می توانستیم برای تداركات تیم ملی برنامه ریزی نماییم طوری كه قبل از پنجره پنجم برنامه دو دیدار مقابل قطر پیش بینی شد و برای این پنجره هم دیدار مقابل اردن را داشتیم.
طباطبایی با اشاره به اینكه تیم ملی بسكتبال دیدارهای تداركاتی خوبی مقابل اردن انجام داد و كادر فنی هم از نتایج به دست آمده در این دو دیدار رضایت داشت، اشاره كرد: هماهنگی مورد نظر كادر فنی در جریان این دو دیدار به دست آمد. امیدواریم برای سال آینده و جام جهانی چین بتوانیم بازی های تداركاتی بهتری را مهیا نماییم. البته بیشتر به دنبال این هستیم تا تیم های حریف به ایران بیایند و میزبان آنها برای بازی تداركاتی باشیم.
وی درباب اقدامات انجام شده برای حضور تماشاگران در سالن آزادی اظهار داشت: همانطور كه گفتم اطلاع رسانی كامل را داشته ایم. انتظار داریم كه مردم و تماشاگران به آزادی بیایند و تیم ملی را مقابل ژاپن و استرالیا تشویق كنند.
رئیس فدراسیون بسكتبال درانتها در مورد حواشی اخیر تیم ملی كه به خاطر غیبت برخی بازیكنان بوجود آمد، اشاره كرد: انتخاب بازیكنان بر عهده كادر فنی است و ما به نظر و تصمیمات آنها احترام می گذاریم. كار رئیس هم در سطح كلان است و هیچ وقت در این امور دخالت نمی نماییم. به هرحال شرایط مسابقات تغییر كرده است. قبل از این رقابت ها هر دو سال یك دفعه بود و بازیكنان برای یك دوره دو سه ماهه آماده می شدند اما الان آنها باید هر سه ماه یكبار در كنار تیم ملی باشند و این نیازمند این است كه بازیكنان همیشه آماده باشند و بر این اساس امكان دارد در یك پنجره تركیب بازیكنان با دیگر مراحل متفاوت شود. در حالیكه خیلی از بازیكنان بزرگ و چهره ما جایگاه خودرا دارند و به آنها احترام می گذاریم. سال ۸۳ كه من مدیر پیكان بودم، حدادی هم در این تیم بازی می كرد او از بازیكنان بزرگ بسكتبال است. صد درصد در آینده از بهترین ظرفیت های بسكتبال ایران استفاده خواهیم كرد.

1397/12/01
14:50:35
5.0 / 5
4718
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی