سایه سنگین ویروس كرونا بر كادرفنی كشتی آزاد!

سایه سنگین ویروس كرونا بر كادرفنی كشتی آزاد! باتوجه به ابتلای سرمربی و دو عضو دیگر كادر فنی تیم ملی كشتی آزاد، اردوی آماده سازی این تیم فعلاً بدون این نفرات برپا خواهد شد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، روز گذشته غیبت غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد و همین طور عباس حاج کناری و مهدی تقوی دو مربی دیگر تیم ملی در سالن مسابقات انتخابی، شائبات فراوانی را درباب ابتلای این نفرات به کرونا به وجود آورد که این مساله در نهایت مورد تأیید قرار گرفت.
به هر حال با معرفی نفرات برتر رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات جهانی و صدور مجوز حضور در اردو برای این نفرات، تکلیف اعضای کادر فنی تیم ملی برای حضور در اردوی آماده سازی هم مشخص است و بدین ترتیب فعلاً خبری از غلامرضا محمدی، عباس حاج کناری و مهدی تقوی در کنار دیگر اردونشینان نخواهد بود.
البته این شائبه همچنان مطرح بود که با ابتلای این سه عضو کادر فنی به کرونا ممکنست قبل از این دیگر آزادکاران اردونشین را هم درگیر شده باشند که خوشبختانه این چنین نبود. البته اطمینان خاطر متولیان فدراسیون کشتی در این خصوص از آنجایی به وجود آمد که تست کرونای آزادکاران حاضر در رقابتهای انتخابی و نفرات دعوت شده به اردو با نتیجه منفی همراه بود.
بدین ترتیب اردوی تیم ملی کشتی آزاد فعلاً بدون سرمربی و دو عضو دیگر کادر فنی برپا خواهد شد تا زمانی که این مربیان با تست منفی کرونا، مجوز پیوستن به دیگر اردونشینان را کسب کنند.

1399/08/16
13:06:42
5.0 / 5
1705
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , رقابت , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی