جدال پتروشیمی و نفت تمام می شود؟

پیگیری لیگ بسكتبال با برگزاری دیدار های سوم فینال و رده بندی

پیگیری لیگ بسكتبال با برگزاری دیدار های سوم فینال و رده بندی لوازم ورزشی: سومین دیدار مرحله فینال و رده بندی رقابت های بسكتبال لیگ برتر باشگاه های كشور روز جمعه در تهران و آبادان برگزار می گردد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، از مرحله فینال مسابقات باشگاهی بسكتبال، تیم های مهرام تهران و شهرداری تبریز دوبار تابحال رو در روی هم قرار گرفته اند. نخستین دیدار دو تیم در این مرحله دوشنبه برگزار گردید كه طی آن شهرداری تبریز در حضور تماشاگرانش حریف خویش را شكست داد اما این تیم در دومین دیدار كه سه شنبه برگزار شد، نتیجه رقابت با حریف تهرانی را واگذار كرد.
بر این اساس تیم های مهرام تهران و شهرداری تبریز به لحاظ تعداد برد و باخت در شرایط مساوی با هم قرار دارند و این در شرایطی است كه مرحله فینال لیگ بسكتبال به صورت ۳ از ۵ برگزار می گردد. با این اوصاف بدون توجه به هر نتیجه ای كه فردا و در دیدار سوم این دو تیم رقم بخورد، برگزاری دیدار چهارم میان آنها قطعی است.
دیدار سوم و چهارم مهرام تهران و شهرداری تبریز در مرحله فینال لیگ بسكتبال جمعه و شنبه (۲۰ و ۲۱ بهمن ماه) در تالار بسكتبال آزادی برگزار می گردد.
به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، مرحله رده بندی مسابقات بسكتبال لیگ برتر باشگاه های كشور هم فردا پیگیری می گردد اما در شرایطی متفاوت از مرحله فینال؛ پتروشیمی بندرامام و نفت آبادان برگزاركننده این مرحله هستند. در هر دو دیدار اول و دوم این مرحله كه دوشنبه و سه شنبه برگزار شد، شاگردان مهران شاهین طبع در تیم پتروشیمی موفق شدند در حضور تماشاگران خودی صاحب برتری شوند.
بر این اساس در صورت برتری پتروشیمی در دیدار فردا، مرحله رده بندی مسابقات باعنوان سومی این تیم تمام می شود در غیر این صورت اما دیدار چهارم میان دو تیم برگزار می گردد. در صورت نیاز دیدارچهارم جمعه برگزار می گردد.
نتایج به دست آمده در دیدارهای اول و دوم مرحله فینال و رده بندی لیگ بسكتبال به این شرح است:
دیدار اول و دوم مرحله فینال
* شهرداری تبریز ۸۵ - مهرام تهران ۸۲
* شهرداری تبریز ۸۷ - مهرام تهران ۹۷
دیدار اول و دوم مرحله رده بندی
* پتروشیمی بندرامام ۸۸ - نفت آبادان ۷۸
​* پتروشیمی بندرامام ۸۷ - نفت آبدان ۷۰

1396/11/19
13:38:41
5.0 / 5
5071
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی