گزارش سایت اتحادیه جهانی كشتی از گردهمایی برابری جنسیتی

گزارش سایت اتحادیه جهانی كشتی از گردهمایی برابری جنسیتی لوازم ورزشی: سایت اتحادیه جهانی كشتی در گزارشی به حضور و سخنرانی دو نماینده این اتحادیه همچون فرناز پناهی زاده در سومین گردهمایی برابری جنیست در سوئیس پرداخت.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، در این گزارش به حضور و سخنرانی «فرناز پناهی زاده» عضو كمیسیون زنان اتحادیه جهانی كشتی و مدیر روابط بین الملل فدراسیون كشتی ایران و «نایمكی» مدیر توسعه UWW به نمایندگی اتحادیه جهانی در این گردهمایی و صحبت های آن ها در مورد پیشرفت اتحادیه جهانی در برابری جنسیتی و حضور جدی زنان در تصمیم گیری ها اشاره شده است.
در ادامه این گزارش آمده است؛ ۱۵۰ شركت كننده در این نشست در مورد مبحث های مختلف و با هدف بهبود بیشتر تعادل جنسیتی در تمام سطوح ورزش بین المللی به بحث و تبادل نظر پرداختند و دركنار دو نماینده اتحادیه جهانی كشتی؛ روسای فدراسیون های جهانی ژیمناستیك؛ راگبی و... هم سخنرانی كردند.
در ادامه این گزارش به تلاش های نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی كشتی در افزایش مشاركت زنان در مسابقات و تصمیم گیری ها اشاره شده است.
سومین گردهمایی برابری جنسیتی زیر نظر كمیته بین المللی المپیك و انجمن فدراسیون های جهانی ورزشی حاضر در المپیك های تابستانی با حضور «توماس باخ» رئیس كمیته بین المللی المپیك، «نناد لالوویچ» رئیس اتحادیه جهانی كشتی و عضو هیأت اجرایی كمیته بین المللی المپیك و «اندرو ریان» مدیر اجرایی asoif در شهر لوزان سوئیس برگزار گردید.

1397/01/25
14:22:43
5.0 / 5
4925
تگهای خبر: المپیك , فدراسیون , كشتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی